Kampanie Google Ads

Co to jest Google Ads?

house Google Ads (dawniej Google AdWords) to bardzo rozbudowany, zaawansowany system reklamowy pozwalający na prezentowanie płatnych reklam w wynikach wyszukiwania Google oraz w obejmującej ponad 2 miliony serwisów sieci reklamowej – u reklamodawców Google AdSense. Dobrze przemyślana i poprowadzona kampania Google Ads pozwala, w przeciwieństwie do pozycjonowania w wynikach naturalnych, na szybkie osiągnięcie efektów – w szczególności: zwiększenie ruchu na stronie www.

BauerSEO zatrudnia w swoim zespole certyfikowanych specjalistów Google Ads. Dzięki temu realizowane przez nas kampanie są lepiej optymalizowane, co poprawia zarówno ich efektywność jak i rentowność.

Kampania Google Ads – rodzaje reklamy

Firma Google udostępnia nam szerokie spektrum możliwości reklamowych. Dzięki zastosowaniu kilku rodzajów reklamy możemy dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i zyskać znacznie większą liczbę potencjalnych klientów naszego biznesu. Kampanie Google Ads dzielimy na:

 • Kampanie linków sponsorowanych – są to linki tekstowe, wyświetlane w wyszukiwarce Google w towarzystwie naturalnych (darmowych) wyników wyszukiwania. Reklamy wyświetlane w ramach tej kampanii mają odpowiednie oznaczenie, odróżniające je od wyników naturalnych.
 • Remarketing – to rodzaj spersonalizowanej reklamy, widocznej użytkownikom, którzy odwiedzili już naszą stronę. Można powiedzieć, że jest to reklama, która śledzi naszego użytkownika i przypomina o naszej ofercie na stronach sieci reklamowej.
 • Zakupy Google – rodzaj kampanii polecany szczególnie branży e-commerce. Ten sposób reklamy pozwala na wyświetlenie wybranych produktów wraz z ich podstawowymi danymi bezpośrednio w wynikach wyszukiwania.
 • Reklama w sieci reklamowej Google – tekstowa lub graficzna reklama witryny wyświetlana na stronach będących częścią sieci reklamowej Google. Może być powiązana również z kampanią remarketingową.
 • Reklama w serwisie YouTube to reklama w formie graficznej, tekstowej lub wideo, wyświetlana w serwisie YouTube.
 • Reklama w serwisie Gmail – pozwala na dotarcie do użytkowników korzystających z poczty Gmail. To właśnie im prezentowana będzie reklama naszej witryny.

Aby dopasować reklamę do Twoich potrzeb, nasze działania rozpoczynamy od podstaw, czyli określenia celów kampanii i doboru odpowiednich do ich osiągnięcia narzędzi/rodzajów reklamy. A wszystko to dla zmaksymalizowania osiąganych efektów.

Korzyści z prowadzenia kampanii Google Ads

Skorzystanie z kampanii Google Ads przynosi wymierne efekty na każdym etapie promocji strony w Internecie. Przede wszystkim, korzystając z tej formy reklamy możemy liczyć na znaczne zwiększenie ruchu na stronie. Precyzyjne kierowanie reklamy do określonych grup potencjalnych klientów pozwala uzyskać znacznie częściej konwertujący ruch niż inne formy reklamy – to zaś z pewnością przełoży się na zyski Twojej firmy.

Olbrzymim plusem tego typu reklamy jest płatność za efekty. Kampanie Google Ads rozliczane są najczęściej za kliknięcie użytkownika w reklamę, a więc wejście na Twoją stronę internetową. Jest to bardzo efektywna i przejrzysta forma rozliczenia.

Prowadząc kampanię Google Ads mamy wiele możliwości konfiguracji i ustawień naszej reklamy. Zyskujemy pełną kontrolę nad emisją reklam w każdym z wykorzystanych kanałów – możemy dzięki temu dopasować działania do naszych aktualnych potrzeb i możliwości.

Dlaczego jeszcze warto wybrać Google Ads?

 • Obsługa wszystkich urządzeń – stacjonarnych i mobilnych.
 • Precyzyjne określanie użytkowników, do których chcemy dotrzeć.
 • Szybki efekt i stała kontrola nad budżetem.
 • Wielość formatów prowadzonej kampanii.
 • Dostęp do statystyk – możliwość obserwacji i analizy.

Chociaż reklamy w ramach kampanii Google Ads można prowadzić samodzielnie, w praktyce lepiej powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom. Nasi pracownicy potrafią optymalnie zarządzać Twoją kampanią dla najefektywniejszego wykorzystania budżetu i realizacji przyjętych celów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.📣 Zacznij pozycjonowanie strony już dzisiaj! 📣
Podaj adres strony, którą chcesz promować: