O nas

Specjaliści w branży SEO!

teamBauerSEO to firma zatrudniająca najlepszych specjalistów SEO / SEM w Polsce. Nie jesteśmy zwyczajnymi pracownikami agencji marketingowej – jesteśmy entuzjastami reklamy w Internecie, którzy wierzą w możliwość zrealizowania każdego, nawet najtrudniejszego zadania i rozwoju każdej firmy w Internecie.

Z branżą pozycjonowania w Polsce jesteśmy związani właściwie od momentu jej powstania. Nasi specjaliści przecierali szlaki SEO, wypracowywali nowe, innowacyjne i jeszcze skuteczniejsze sposoby promocji witryn w naturalnych wynikach wyszukiwania. Jednocześnie zmienialiśmy się wraz z wyszukiwarkami i naszymi Klientami – tworzyliśmy nowe narzędzia, wprowadzaliśmy zarówno ewolucyjne jak i całkiem rewolucyjne usługi, oferując polskim firmom dokładnie to, czego potrzebują.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy pochwalić się imponującymi efektami w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Wypromowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy fraz kluczowych na najwyższe pozycje w Google, współpracowaliśmy i współpracujemy z firmami z właściwie każdej branży, od małych punktów usługowych po największe firmy produkcyjne, a co najważniejsze – wsparliśmy rozwój ogromnej rzeszy polskich przedsiębiorców w Internecie.

Doskonale radzimy sobie również z prowadzeniem i optymalizacją kampanii Google Ads (dawniej AdWords). Zespół certyfikowanych specjalistów wybiera najefektywniejsze metody reklamy i na bieżąco testuje i wdraża nowe rozwiązania oferowane przez wyszukiwarkę. Od lat dbamy o obniżenie kosztów za kliknięcia, zwiększając zasięg kampanii przy minimalnym nakładzie środków finansowych naszych Klientów.

Nie stoimy w miejscu – zmieniamy się wraz z rynkiem i, jak przystało na pionierów, jako jedni z pierwszych wprowadzamy innowacyjne rozwiązania do swojej oferty. Niezmiennie poszerzamy umiejętności swojego zespołu z zakresu ogólnie pojętego marketingu internetowego, a szczególnie pozycjonowania stron, aby jeszcze lepiej wspierać swoich Klientów w promocji w wyszukiwarkach internetowych.

Skontaktuj się z nami, by lepiej poznać nasz zespół i ofertę.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, zobacz co w kwestii zatrudnienia agencji SEO radzi Google:📣 Zacznij pozycjonowanie strony już dzisiaj! 📣
Podaj adres strony, którą chcesz promować: